Заказ по телефону
+38(098)539-88-07
пн-пт 9:00-16:00
SiteHeart

Сервіс миттєвих подарунків

Вхід

 

Партнерська програма Партнерська програма

 

Сьогодні святкується
Іменини: Андрій, Іван, Матвій

Правила участі в партнерській програмі

"Даркотік - даруй людям радість і заробляй з нами"

Партнерська програма Сервісу миттєвих подарунків "Даркотік".

Ви отримуєте винагороду в розмірі 10 гривень за кожен подарунок, зроблений користувачами, яких Ви залучили до сервісу "Даркотік"

Зароблені кошти надходять на Ваш внутрішній рахунок в сервісі.

Щоб прийняти участь в партнерській програмі, вам необхідно зареєструватися на сайті www.darkotik.com.

Ви можете залучати необмежену кількість користувачів, використовуючи для цього свою унікальну посилання.

Ідентифікація залученого Вами користувача здійснюється за Вашим унікальним посиланням, яке служить запрошенням нового користувача до реєстрації.
Унікальне посилання для залучення нових користувачів ви зможете отримати через свій аккаунт на сайті www.darkotik.com, в розділі "Партнерська програма" там же ви можете вибрати банер для розміщення на сайті, який теж буде містити ваше унікальне посилання-запрошення.
Додайте банер у себе на сайті, повідомте посилання-запрошення потенційному користувачеві. Перейшовши по ній і зареєструвавшись на сайті Сервісу, користувач буде приносити вам дохід, роблячи подарунки. Як тільки замовленний подарунок буде сплачений, на ваш внутрішній рахунок надійдуть бонусні кошти. Звіт про зароблені гроші можна буде бачити у своєму особистому акаунті Сервісу "Даркотік".
Користувачем, залученими на Сервіс в ході Акції, вважається користувач, раніше не авторизований і не зареєстрований на сайті Сервісу.
Ідентифікація користувача здійснюється за номером мобільного телефону, який вказується при реєстрації.
Увага: інформація з даними користувачів, які перейшли за вашим посиланням на сайт Даркотік, зберігається 2 два дні, а значить все це час такий користувач залишається "вашим", навіть якщо він не зареєструється негайно!

Використання зароблених коштів.
Кошти, що надійшли на Ваш внутрішній рахунок, можуть бути використані для замовлення та оплати подарунків на Сервісі "Даркотік" або виведені на будь-який рахунок в українському банку без комісії. Мінімальна доступна до виводу сума - 100 гривень.
Кошти, що пересилаються на гаманці Webmoney відправляються тільки в національній валюті України.

Термін дії програми.
Програма діє на постійній основі. Користувачі, залучені вами на Сервіс за унікальним посиланням, будуть приносити вам дохід протягом всього терміну дії Партнерської програми і протягом шести місяців після припинення її дії.
Кошти будуть доступні для виведення з внутрішнього рахунку протягом усього терміну дії Партнерської програми і протягом шести місяців після припинення її дії.
Кошти, залишені на внутрішньому рахунку, дійсні для оплати подарунків замовлених через Сервіс "Даркотік" безстроково.
Адміністрації Сервісу залишає за собою право змінити умови Партнерської програми або припинити її дію.

Доставка квітів та подарунків

   ajax