Заказ по телефону
+38(098)539-88-07
пн-пт 9:00-16:00
SiteHeart

Сервіс миттєвих подарунків

Вхід

 

Партнерська програма Партнерська програма

 

Сьогодні святкується
Іменини: Андрій, Іван, Матвій

Про сертифікати на подарунок

Хочете зробити подарунок, але не знаєте номера телефону одержувача? А тільки знаєте його профайл на сайті знайомств, в соціальній мережі або icq, skype? Зробити це тепер простіше простого!

Кожен користувач може сформувати сертифікат на вподобаний подарунок, просто натиснувши на і підписавши його своїм ім'ям і побажанням. 

Для чого це потрібно?
Часто, проводячи час в інтернеті, соціальних мережах, ми спілкуємося з людьми, які викликають у нас щирий інтерес, що переростає в захоплення, а згодом - у щось більше. Таким людям хочеться зробити приємне, порадувати невеликим сюрпризом, зробити подарунок. Але ось невдача - єдині контакти, які у вас є - це посилання на профіль у якійсь мережі або номер ICQ, і крім міста, де живе ця людина, ви нічого не знаєте. Саме для цього й існують Сертифікати на подарунки.Вам буде достатньо вибрати подарунок, який ви хочете подарувати, сплатити його і отримати особливе посилання, яка допоможе отримати обраній людині подарунок. Все що потрібно - надіслати це посилання електронною поштою, в особистому повідомленні або по ICQ.

Що буде, коли людина перейде по такому посиланню?
Вона потрапить на сторінку Сертифікату на подарунок. Їй буде достатньо ввести свій номер телефону і підтвердити бажання отримати подарунок. Після цього за справу візьметься Сервіс моментальних подарунків Даркотік, який принесе вашому другу море позитивних емоцій, доставивши від вас обраний подарунок.

Якщо одержувач не підтвердить бажання отримати подарунок?
Посилання на Сертифікат не вічна. Через 7 днів після її оплати - за умови, що одержувач подарунка не підтвердить своє бажання його отримати - дія посилання на Сертифікат припиняється і витрачені кошти повертаються на Ваш внутрішній рахунок без вирахування комісій, в повній мірі.

Як можна сплатити такий Сертифікат?
Оплата Сертифікату на подарунок відбувається так само, як і оплата самого подарунка. Детальніше про способи оплати можна почитати тут.
Куплений сертифікат можна знайти за посиланням переглянути звіт у своєму профілі.

 

Доставка квітів та подарунків

   ajax