Заказ по телефону
+38(098)539-88-07
пн-пт 9:00-16:00
SiteHeart

Сервіс миттєвих подарунків

Вхід

 

Партнерська програма Партнерська програма

 

Сьогодні святкується
Іменини: Олександр, Олексій, Іван, Кирило, Марія

Послуги

Сервіс миттєвих подарунків "Даркотік" пропонує послуги з експрес доставки квітів і подарунків по Україні. Будь-який товар з асортименту сайту може бути доставлений одержувачу протягом трьох годин на умовах експрес-доставки.

Крім того, серед наших послуг:

1. Доставка подарунків, яких немає на сайті - ви можете замовити доставку будь-якого подарунка, навіть купленого вами. Зв'яжіться з нами і ми погодимо всі деталі такої доставки.

2. Корпоративним клієнтам - ви отримаєте персонального менеджера та індивідуальний підхід у наданні послуг. Телефонуйте +38 067 920 14 80.

3. Для діючих сервісів з доставки квітів і подарунків - ви можете використовувати нашу мережу з експрес доставки в містах, де є представництва Даркотік. Оцініть переваги роботи з нами! Пишіть: info@darkotik.com

4. Сертифікат на подарунок - ви можете самостійно сформувати електронний сертифікат і відправити його одержувачу в тому випадку, коли вам невідомий його телефон, але ви спілкуєтеся з ним в Інтернеті. Детальніше про сертифікати можна прочитати тут.

5. Лист бажань - складайте власний лист бажань та надсилайте посилання на нього своїм друзям.

6. Попросити подарунок - ви можете сформувати унікальне посилання на обраний подарунок, включивши в нього свої дані одержувача. Попросіть подарувати вам що-небудь, не розкриваючи своїх контактних даних!

Доставка квітів та подарунків

   ajax