Заказ по телефону
+38(098)539-88-07
пн-пт 9:00-16:00
SiteHeart

Сервіс миттєвих подарунків

Вхід

 

Партнерська програма Партнерська програма

 

Сьогодні святкується
Іменини: Олександр, Олексій, Іван, Кирило, Марія

Угода користувача

Угоду про права та обов'язки сторін укладають:
- Сервіс миттєвих подарунків Даркотік, який здійснює виконання замовлень по доставці замовлених на сайті www.darkotik.com товарів, (далі - Сервіс) з одного боку,
- Замовник товарів через сайт Сервісу (далі - Замовник), з іншого боку,
- Одержувач товару (далі - Одержувач) з третьої сторони
і зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.
У разі незгоди з даною Угодою, Замовник або Одержувач зобов'язується не користуватися послугами Сервісу.
Використання сайту Сервісу Замовником для замовлення подарунка або реєстрація на сайті Сервісу Замовника або Одержувача означає згоду Замовника або Одержувача, відповідно, з цією Угодою.
1. Про прийом та обробку замовлень
1.1 Розміщення замовлення

Замовлення приймаються від користувачів тільки за допомогою сайту Сервісу або за телефоном.
1.2 Обробка замовлення
Після того, як Замовник розміщує замовлення, йому протягом 5-10 хвилин приходить повідомлення на електронну адресу або мобільний телефон, яке повідомляє про те, що замовлення потрапило до бази замовлень Сервісу.
Протягом 10 хвилин після оформлення замовлення диспетчер Сервісу зв'язується з Одержувачем за координатами, залишеними Замовником (номер телефону Одержувача).
1.3 Коригування замовлення
При виконанні замовлення диспетчер Сервісу не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни на них без узгодження з Замовником. У разі відсутності якогось замовленого товару Сервіс зобов'язаний попередити Замовника та запропонувати відповідну заміну. При цьому Сервіс не несе відповідальності за збитки або можливо втрачений прибуток Замовника.
2. Про оплату та документи
2.1 Спосіб оплати замовлення

Товар оплачується Замовником безготівковим розрахунком безпосередньо при оформленні замовлення. Так само, Замовник може оплачувати замовлення товару зі свого внутрішнього рахунку на сайті Сервісу, попередньо поповнивши його одним із пропонованих способів.
2.2 Перевірка доставленого товару
При передачі замовлення Одержувачу обидві сторони - Сервіс та Одержувач - зобов'язані перевірити відповідність найменувань і кількість товару на товарному чеку реально привезеному товару.
3. Про доставку
3.1 Представник Компанії

Кур'єр Сервісу (або кур'єрської служби доставки) зобов'язаний пред'явити Одержувачу документ, що підтверджує його приналежність до Сервісу, а Одержувач перевірити наявність такого.
3.2 Терміни
Сервіс здійснює доставку та вручення подарунка Одержувачу протягом трьох годин після завершення процедури замовлення Замовником. Замовник і Одержувач розуміють, що у Сервіса може статися ситуація, при якій на доставку буде потрібно більше трьох годин (обставини непереборної сили п.7, відсутність вільних машин, що доставляють замовлення інтернет-магазину, та ін.) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Сервіс не приймає на себе ніяких зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Замовника, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Замовника не влаштовують терміни поставки, він може відмовитися від замовлення.

 

Зі свого боку Замовник зобов'язується передоручити прийом товару Одержувачу протягом трьох годин після оформлення замовлення за адресою, вказаною Одержувачем диспетчеру Сервісу. Якщо за вказаною адресою замовлення не був прийнятий через відсутність Отримувача, замовлення буде вважатися виконаним, з усіма фінансовими зобов'язаннями сторін.

 

У будь-якому випадку, диспетчер Сервісу та Одержувач обов'язково погоджують строки доставки між собою і прагнуть до виконання замовлення у встановлений час.
3.3 Скасування замовлення
Замовник має право скасувати замовлення в будь-який момент, але з огляду на специфіку роботи Сервісу скасування замовлення не гарантується Замовнику.
Замовнику, який здійснив попередню оплату замовлення, але Одержувач не отримав його у встановлений час зі своєї вини або вини Замовника або необгрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, кошти не повертаються. Замовлення скасовується і доставка не здійснюється у разі, коли одержувач тричі відмовляється отримати подарунок у встановлений правилами Сервісу час або тричі переносить час доставки, про що повідомляє диспетчера в усній формі.
Замовник розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може призвести до того, що Сервіс не буде обслуговувати надалі цього Замовника.
3.4 Повернення товару
Повернення товару можливе протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо товар не був у вжитку, зберіг товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом з товаром при його врученні Одержувачу.
Доставка товару в центральний офіс Сервісу здійснюється за рахунок покупця. Кошти за товар повертаються Замовнику. Не здійснюється повернення (обмін) товарів належної якості з груп товарів, перерахованих у відповідному Переліку Постанови КМ України № 172 від 19.03.1994 року
3.5. Підтвердження оплати
Замовник, будучи зареєстрованим на сайті Сервісу, при здійсненні оплати товару засобами зі свого внутрішнього рахунку отримує повідомленням на вказаний при реєстрації номер телефону спеціальний код, введення якого у відповідне поле і відправка цього коду натисненням на кнопку "Відправити код" є фактом підтвердження оплати товару засобами зі свого внутрішнього рахунку. Підтвердження оплати є заходом щодо захисту коштів, які знаходяться на внутрішньому рахунку.
4. Про законодавчу базу
Відносини Компанії та Замовника регулюють законодавчі акти:
«Порядок заняття торговельною дiяльнiстю i правил торговельного обслуговування населення», затверджений Кабінетом Міністрів України від 08.09.95 № 108 (зі змінами та доповненнями),
Закон України «Про захист прав споживачів»,
«Правила продажу товарів на замовлення та вдома у покупців» (Наказ Міністерства зовнішніх економічніх зв'язків і торгівлі України от 29 березня 1999 року N 199. Зареєстровано в Міністерстві юстіції України 21 квітня 1999 р.. За N 249/3542)
5. Про технічні характеристики, зовнішній вигляд, комплектність товарів
Сервіс прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари і комплектність. При цьому Замовник визнає, що можуть бути розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення нашого Сервісу. Замовник повинен самостійно контролювати відповідність замовленого товару тому опису, який він отримав на сайті Сервісу - наприклад, перевіряти на сайтах виробників. Замовник має право відмовитися купувати товар при виявленні невідповідності.
6. Про гарантії
6.1 Документи

При доставці товарів, на які нормативними документами встановлено гарантійні терміни, Сервіс передає Одержувачу технічний паспорт або інший документ, який його замінює. У цьому документі робиться відмітка про дату продажу (день доставки) і засвідчується печаткою та підписом уповноваженої особи Сервісу.
7. Обставини непереборної сили
Сторони не несуть відповідальність за невиконання своїх зобов'язань за цією Угодою, причиною яких стали чинники, які не підлягають контролю Сторін - стихійні лиха, екстремальні погодні умови, пожежа, військові дії, громадські заворушення, заборони державного рівня і т.д. Документальним підтвердженням обставин непереборної сили, які визнаються сторонами, є відповідний акт, виданий Торгово-Промисловою Палатою України, або її відповідним регіональним відділенням.
8. Про умови даної Угоди
Сервіс залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Сервіс зобов'язується попередити Замовника і Одержувача відповідним записом у розділі Новини на сайті Сервісу. Сервіс повинен розміщувати умови даної Угоди на своєму сайті.
 

Доставка квітів та подарунків

   ajax