Заказ по телефону
+38(098)539-88-07
пн-пт 9:00-16:00
SiteHeart

Сервіс миттєвих подарунків

Вхід

 

Партнерська програма Партнерська програма

 

Сьогодні святкується
Іменини: Андрій, Іван, Матвій

Питання

1.Як працює сервіс миттєвих подарунків Даркотік?

Даркотик допомагає робити подарунки людям, які вам не байдужі, лише за кілька годин. Тому ми відкриваємо свої представництва по всій країні для того, щоб вручати ваші подарунки так швидко, наскільки це можливо. Адже ми розуміємо, що подарунок - це не тільки відчутна річ, це ще тепло і частинка вашого серця. При цьому, цінова політика Даркотіка залишається лояльною і ми постійно боремося за зниження цін на подарунки і збільшення швидкості доставки.
 
2. Якщо мій подарунок відмовилися прийняти, оплачую я його?

 Ні, в цьому випадку ми повертаємо вам витрачені на подарунок кошти повною мірою без вирахування вартості доставки. Кошти за неприйнятий подарунок повертаються згідно з відповідною процедурою. Але це відбувається за умови, якщо відмова сталася до здійснення доставки. Детальніше про повернення коштів ви можете почитати в п.3 цього розділу.
 
3. У яких випадках і як здійснюється повернення коштів?
Повернення коштів здійснюється у випадках:
- Одержувач відмовився від подарунку до здійснення доставки;
- Одержувач перебуває в населеному пункті, де немає представництва сервісу "Даркотік";
- З одержувачем не вдалося вийти на зв'язок за вказаним номером телефону;
- Доставка не здійснена з вини сервісу "Даркотік".

У зазначених випадках кошти, витрачені на подарунок, повертаються на внутрішній рахунок користувача на сайті www.darkotik.com * протягом 3 робочих днів у повному обсязі. Ці кошти можна знову використовувати для оформлення нового замовлення.
Можливе виведення коштів з внутрішнього рахунку банківським платежем на своє ім'я. Для цього використовуйте номер замовлення та унікальний код (надсилається на вказаний номер телефону або адресу e-mail). З цими даними зв'яжіться зі службою підтримки сервісу "Даркотік" (support@darkotik.com) і замовте виведення коштів.
 
* Внутрішній рахунок користувача на сайті www.darkotik.com генерується автоматично при оформленні замовлення і має своїм логіном номер телефону або адресу e-mail, під яким оформлялося замовлення подарунка.
 
У випадках виконання сервісом "Даркотік" узятих на себе зобов'язань з доставки та вручення подарунка, в тому числі у випадках відмови одержувача від подарунка безпосередньо перед (коли подарунок вже був куплений) або під час його вручення, повернення коштів не здійснюється.
 
4. Якщо я посилаю подарунок, яку інформацію отримає про мене одержувач?
 Зберегти конфіденційність наших клієнтів - одне з наших пріоритетних завдань. Одержувач дізнається про вас лише ту інформацію, яку Ви дозволите надати при оформленні подарунка. У будь-якому іншому випадку ми збережемо ваше інкогніто.
 
5. Якщо я приймаю подарунок, яку інформацію отримає про мене відправник?

 Ніяку, крім тієї, яку відправник вже знає про вас і використовує для оформлення подарунку. Ми не відкриваємо третім особам і не зберігаємо у своїх базах даних ніякої інформації про наших клієнтів, яку ми дізнаємося в процесі доставки - адреса, телефон, ім'я. Будь-яка інформація про клієнтів бережеться нами ретельно і охороняється Політикою конфіденційності нашої компанії.
 
6. Чи буде зростати асортимент подарунків Даркотіка?
 Так, звичайно, ми постійно працюємо над розширенням нашої партнерської мережі та асортименту подарунків, які Ви можете дарувати вашим близьким.
 
7. Я хочу подарувати подарунок, він виглядає так само, як зображений на сайті?
 Подарунки можуть незначно відрізнятися від зображених на сайті без втрати їхніх користувацьких властивостей. Це пов'язано з тим, що в різних регіонах ми працюємо з різними постачальниками.
 
8. Чи можу я надсилати подарунки в інші країни?
 Ви можете робити подарунки у всі міста і країни, де є представництва "Даркотіка". Повний список населених пунктів, які ми обслуговуємо, ви зможете побачити в меню вибору міста.
 
9. Якщо з'ясується, що одержувач мого подарунка живе або перебуває не в тому місті, де я думав, чи доведеться мені додатково сплачувати доставку?
 Якщо одержувач живе або перебуває в даний момент у місті, де є представництво "Даркотік", доставка буде здійснена, якщо вартість вашого замовлення в даному регіоні (за умови наявності в цьому регіоні замовленого вами подарунка) не перевищує вартості в регіоні, заявленому в замовленні. Час виконання замовлення при цьому буде збільшено. У зворотньому випадку, доставка не виконується. Гроші повертаються згідно з відповідною процедурою. Детальніше про повернення коштів за невиконані замовлення ви можете прочитати в п.3 даного розділу.
 
10. Що буде, якщо я ввів неправильний номер телефону одержувача подарунка?

Вам будуть повернуті кошти згідно з відповідною процедурою. Детальніше про повернення коштів за невиконані замовлення ви можете прочитати на в п.3 даного розділу.
 
11. Я зареєструвався, але не можу користуватися своїм обліковим записом, що робити?
 Можливо, ви ввели неправильний пароль. Натисніть кнопку "Забули пароль". Відновлений пароль прийде вам у вигляді sms на ваш номер телефону. Спробуйте увійти ще раз, використовуючи новий пароль. З будь-яких питань ви можете звернутися за адресою support@darkotik.com
 
12. Як мені відправити подарунок за допомогою посилання?
Оформляючи подарунок, ви можете вибрати такий спосіб передачі подарунка, як "Подарункове посилання". Скопіюйте отримане посилання і відправте його через електронну пошту, особисте повідомлення в будь-якій соціальній мережі або навіть через sms. Таке посилання ви можете використовувати коли завгодно, але тільки один раз.
 
13. Як мені скасувати подарунок? Сплачую я подарунок у разі його скасування?
Наш сервіс - це сервіс миттєвих подарунків, вже через кілька хвилин після оформлення вами замовлення, наші кур'єри приступають до його виконання. Тому ми не можемо надати таку послугу, як скасування подарунка. Якщо ж необхідність скасування велика, терміново зверніться до служби підтримки сервісу "Даркотік" і, якщо це буде можливо, ми скасуємо виконання процедури дарування. Але у випадку, якщо подарунок буде вже придбаний, замовлення буде вважатися виконаним, і повернення коштів здійснюватися не буде.
 
14. Чи може одержувач дізнатися, що саме я хочу йому подарувати?
Ми намагаємося з кожного подарунка зробити сюрприз, але бувають ситуації, коли приймаюча сторона з побоюванням ставиться до різних сюрпризів і невизначеності. У цьому випадку ми змушені повідомити, який саме подарунок на них чекає.
 
15. Що таке політика конфіденційності Даркотіка?

Це політика конфіденційності, де ми обіцяємо зберігати всі ваші таємниці. Загалом, це така ж політика, як в інших, тільки набагато краща. Над її принципами і, що найголовніше, над виконанням цих принципів, працюють люди, які мають величезний досвід у безпечному зберіганні даних. Детальніше про все це ви можете почитати на сторінці "Політика конфіденційності"
 
16. Хто придумав Даркотік?

У витоків сервісу моментальних подарунків "Даркотік" стоять кілька фахівців, за плечами яких розробки в області високих технологій і безпеки, розробки алгоритмів різної складності та захисту персональних даних. Крім всього цього, це звичайні люди, яким подобається радувати своїх близьких і друзів добрими, приємними сюрпризами.
 
17. Я є представником соціального сервісу, (онлайн співтовариство, служба знайомств, віртуальний світ і т.д.), я можу використовувати Даркотік на своєму сервісі або сайті?
Так, звичайно. З питань, що стосуються будь-якого виду співпраці з нашим сервісом, ви можете зв'язатися, написавши нам на info@darkotik.com

 

18. Чи може одержувач отримати грошовий еквівалент подарунка?
Ні, сервіс "Даркотік" доставляє тільки ті подарунки, які ви бажаєте подарувати одержувачу. Вручення грошового еквівалента подарунка не здійснюється ні в яких випадках, навіть якщо буде загроза відмови від подарунка. Ви можете бути впевнені, що доставлений буде саме той, який ви надіслали.

 

19. Я намагаюся зробити оплату карткою VISA, але система пише про якусь помилку. Що це за помилка і як її усунути?

Якщо ви впевнені, що на вашому рахунку достатньо коштів для здійснення оплати, то, більш за все, ваш банк ввів обмеження для здійснення оплати в інтернеті для вашої картки. Уточніть цю інформацію у вашому банку. Детальніше про помилки при здійсненні оплати читайте тут.

Доставка квітів та подарунків

   ajax